Szklane panele to sposób na nadanie mieszkaniu oryginalnego i zachwycającego charakteru. Dzięki zastosowaniu nadruków na szkle możesz uczynić swoje cztery kąty unikatowe i wyjątkowe. Nowoczesne rozwiązanie pasuje właściwie do każdego wnętrza, a to za sprawą całkowitej dowolności w doborze kolorystyki i grafiki, która znajdzie się na szkle. Możesz być pewny, że twój dom będzie jedyny w swoim rodzaju i zachwyci wszystkich odwiedzających. Fototapeta na szkle może znaleźć zastosowanie jako panele szklane, obrazy ścienne, płytki na ścianę, a także fronty meblowe. Dzięki naszym produktom twoje wnętrza mogą wyglądać dokładnie tak, jak sobie wymarzysz

Panele szklane – zalety hartowanego szkła

Szkło hartowane to materiał, którego największą zaletą będzie wysoka wytrzymałość. Nasze dekory szklane solidne, trwałe, odporne na wilgoć i wysoką temperaturę, przez co wyśmienicie sprawdzają się jako zastępstwo tradycyjnych paneli ściennych w kuchni lub płytek ceramicznych w łazience. Z racji tego, że nie posiadają fug, łatwo będzie je wyczyścić, co bardzo ułatwi sprzątanie gdy zdecydujemy się na pokrycie nimi dużych powierzchni. Antyalergiczne właściwości szkła i jego całkowita neutralność chemiczna sprawiają, że panele szklane są w pełni bezpieczne dla zdrowia. 

Nadruk na szkle – wyjątkowa oferta Axitech

Druk najwyższej jakości zastosowany w naszych panelach sprawi, że staną się one wyjątkową ozdobą Twojego mieszkania. Zaawansowana technologia gwarantuje wyjątkowe efekty obrazów w wysokiej rozdzielczości i wyraźnych kolorach. Dzieje się tak za sprawą utrwalania światłem UV oraz użyciu ekologicznych tuszów od najlepszych producentów. Stawiamy na najnowsze rozwiązania, aby każdy klient był w pełni zadowolony i mógł cieszyć się swoimi ozdobami jak najdłużej. Już dziś sprawdź naszą ofertę produktów ze szkła z nadrukiem i przekonaj się, jak nieograniczone możliwości graficzne i stylistyczne posiadają. Zapraszamy do kontaktu z nami – https://axitech.pl/.

Comments are closed.