Praktyczny, przydomowy taras to idealna przestrzeń do relaksu w czasie wiosny, lata i wczesnej jesieni. Szukając inspiracji na elegancki taras, warto postawić na taras w stylu Hampton. Czym odznacza się styl Hampton? Czy taki taras spełni oczekiwania domowników?

Wykreuj taras w stylu Hampton!

Praktyczna i piękna przestrzeń – tak w skrócie określić można taras w stylu Hampton. Elegancka przestrzeń zachęca do odpoczynku, a trwałe i funkcjonalne rozwiązania nadają jej charakteru. Styl Hampton to przede wszystkim jasne kolory: biel, beż, które łączy się z drewnem, ale też barwą morską. Taras w stylu Hampton zwraca uwagę dekoracjami i detalami – tu każdy drobiazg ma znaczenie!

Chcąc wykreować taras w stylu Hampton, przede wszystkim należy wybrać meble. Jasne meble okażą się strzałem w dziesiątkę. Białe meble technorattanowe odznaczają się elegancją, wysoką odpornością na uszkodzenia i ścieranie. Wybierając meble technorattanowe, możliwe jest wykreowanie przestrzeni idealnie dopasowanej do konkretnych potrzeb. W kolekcjach technorattanowych znaleźć można zarówno sofy, jak i fotele, krzesła, stoły i stoliki, skrzynie ogrodowe. Wybrane meble wart uzupełnić poduszkami, pledami, kocami. Taras w stylu Hampton konieczne zabezpieczmy przed słońcem – pomoże w tym nowoczesny parasol ogrodowy lub też pergola z ruchomym dachem.

Taras w stylu Hampton – dodatki

Taras w stylu Hampton tworzą również dodatki – dodają one elegancji, estetyki. Warto wybrać dodatki, które nie tylko wyglądają pięknie, ale też są funkcjonalne. Takim dodatkiem są bez wątpienia stylizowane na lampiony lampy solarne. Lampy solarne pozwolą na bezpieczne poruszanie się po obszarze tarasu po zmroku. Lampy te mogą być ładowane poprzez USB, jak również przez energię słoneczną.

Comments are closed.