Plażowanie to jedna z prawdziwych letnich przyjemności. Większość kobiet z reguły wcześniej przygotowuje się do sezonu plażowego. W końcu trzeba wybrać idealne stroje kąpielowe, a także akcesoria i dodatki, dzięki którym stylizacja będzie kompletna. Poniżej garść pomysłów i podpowiedzi dotyczących tego, na co warto zwrócić uwagę w tym sezonie.

Modne stroje kąpielowe

W plażowej stylizacji zawsze najważniejszy jest modny strój kąpielowy. Jeżeli jest się aktywnym, sporo czasu spędza się w wodzie, najlepiej zdecydować się na strój jednoczęściowy. Tego typu stroje również mogą być niezwykle trendy. W tym sezonie popularne będą między innymi stroje na jedno ramię, asymetryczne. Sporo spośród tych modeli ma również bardzo ciekawe wycięcia, na przykład w okolicach talii.

Jeżeli najprzyjemniejszą czynnością na plaży jest po prostu opalanie się, warto postawić na bikini. Ten sezon należy do modeli, które mają bardzo mocno wycięte majtki z wysokim stanem. Taki model doskonale podkreśla kształt pośladków, optycznie wydłuża nogi. Praktycznie wszystkie kobiety świetnie w nich wyglądają. Jeżeli chodzi o góry od bikini, modne są biustonosze bez usztywnienia, jednak trzeba przyznać, że najlepiej prezentują się w nich kobiety o drobnych piersiach.

Inne ważne elementy stylizacji na plażę

Co jeszcze zabrać ze sobą na plażę, aby prezentować się modnie? Ważnym punktem stylizacji są bez wątpienia okulary przeciwsłoneczne. Najlepiej kupić markowe, które posiadają odpowiednie filtry chroniące przed promieniowaniem. W ten sposób dba się nie tylko o modny wygląd, ale również zdrowie oczu. A to przecież najważniejsze.

Świetnym pomysłem na urozmaicenie stylizacji jest również jakieś nakrycie głowy. Można postawić na słomkowy kapelusz, na przykład taki z szerokim rondem. Inną opcją jest kolorowy turban. Turbany to zresztą hit tego sezonu. Można wybrać na przykład taki, który został uszyty z jedwabiu. Będzie wspaniale prezentował się nie tylko na plaży, ale również w wielu innych sytuacjach.

Kosmetyki na plażę

Czy na plażę można nałożyć makijaż? Bez wątpienia tak, jednak powinien być bardzo delikatny. Najlepiej postawić na krem typu bb, rozświetlacz na policzki. Można podkreślić też brwi.

Jak zadbać o ciało na plaży? Można zdecydować się na przykład na kosmetyk z drobinkami rozświetlającymi. Doskonale sprawdzają się też kosmetyki do ciała, które zawierają barwnik. Delikatnie barwią one skórę i sprawiają, że ma ona złoty kolor, tak jakby była już muśnięta słońcem. To hit, po który sięga coraz więcej kobiet.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://ekskluzywna.pl/stroje-kapielowe.

Comments are closed.