Chcąc rozświetlić nasz balkon  czy taras podczas letnich wieczorów warto postawić na nowoczesne rozwiązania, takie jak lampa na balkon. Producenci proponują nam dzisiaj wiele interesujących rozwiązań, wśród których wyróżnia się szczególnie kilka produktów. Jak zmienić wygląd i estetykę balkonu przy pomocy światła? Podpowiadamy!

Lampa na balkon – piękne i ponadczasowe lampiony

Najprostszym sposobem na to, aby zmienić charakter naszego balkonu po zmroku, jest wykorzystanie lampionów. Taka lampa na balkon to propozycja szczególnie dla osób ceniących romantyczne chwile we dwoje – drgający płomień świecy pozwoli na stworzenie wyjątkowej atmosfery. Lampiony ogrodowe to także ciekawa propozycja jeśli na balkon, taras czy do ogrodu zapraszamy bliskich. Kiedy wieczorne spotkanie się przeciągnie wystarczy zapalić lampiony i cieszyć się wyjątkowym oświetleniem stołu czy alejek ogrodowych. Lampa na balkon w postaci lampionu to świetna propozycja również ze względów technicznych – produkty takie tworzone są z trwałych materiałów, jak np. drewno tekowe. 

Lampy solarne na naszych balkonach

Rozwiązaniem nowoczesnym i chętnie wybieranym przez posiadaczy balkonów czy tarasów jest lampa solarna – ten rodzaj oświetlenia doskonale sprawdza się również w ogrodach, przy podświetleniu alejek ogrodowych, dróżek. Lampy solarne są niezwykle ekologicznym rozwiązaniem – możemy je ładować poprzez promienie słoneczne, jak również poprzez kabel USB. Lampy takie świecą w trzech trybach, dzięki czemu sami decydujemy o tym, z jaką intensywnością świeci lampa. Lampy solarne tworzone są z lekkiego, malowanego proszkowo aluminium lub też z drewna tekowego. Oba rozwiązania odznaczają się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i zmienne warunki pogodowe.

Comments are closed.