Szeroki wybór mebli ogrodowych sprawia, że możemy praktycznie dowolnie urządzić tę przestrzeń. Przyglądając się kolejnym kolekcjom warto zwrócić uwagę na meble technorattanowe na taras – technorattan jest w Polsce doskonale znany, jednak od kilku lat dostępny jest w całkowicie nowej wersji. Co proponują nam dzisiaj producenci i projektanci? Jakie meble wybrać, aby cieszyć się komfortem podczas odpoczynku blisko domu?

Nowoczesne meble technorattanowe na taras

Wysoka popularność mebli technorattanowych wynika przede wszystkim z ich szerokiego wyboru, jak i trwałości. Meble technorattanowe na taras zaskoczą nas nowoczesnym designem oraz możliwością zaaranżowania nie tylko tarasu, ale również ogrodu czy balkonu. Topowi producenci zaproponują nam meble technorattanowe w formie sof narożnych, jak również leżanek ogrodowych, foteli wiszących w kształcie kokonu. Meble technorattanowe na taras to również komplety jadalne – wystarczy kilka wygodnych foteli oraz stół z drewna, aby zaprojektować miejsce do podawania posiłków na tarasie. Meble technorattanowe na taras tworzone są z trwałych materiałów – stelaże są aluminiowe i malowane proszkowo, zabezpieczone przed korozją czy odkształcaniem. Wierzch mebla tworzy plecionka technorattanowa, która nie chłonie wilgoci czy brudu, jest zabezpieczona przed promieniowaniem słonecznym, nie traci oryginalnego koloru.

Meble technorattanowe na taras i parasol ogrodowy

Meble technorattanowe na taras to element, zapewniający nam wygodę. Warto zastanowić się, jaki element pozwoli na podwyższenie komfortu w czasie wypoczynku. Dobrym pomysłem jest wykorzystanie parasola ogrodowego – nowoczesne parasole zaskoczą nas licznymi punktami regulacji, jak również trwałymi materiałami. Uwagę przyciągają rozłożyste czasze – są one tworzone z tkanin poliestrowych pokrytych poliuretanem.

Comments are closed.