Dla niektórych konieczność wyboru kostiumu kąpielowego to swego rodzaju koszmar. Przytłaczająca może okazać się liczba dostępnych fasonów oraz wzorów, a także rad dotyczących tego, jak dopasować kostium do danej sylwetki. Aby ułatwić podjęcie decyzji, został przygotowany poniższy tekst nakreślający jak przemienić konieczność wyboru stroju w przyjemność.

Jakiego stroju kąpielowego szukasz?

Pierwszym pytaniem, na jakie należy znaleźć odpowiedź jest to, jakiego kostiumu kąpielowego tak naprawdę szukasz. Jeśli zależy Ci na ukryciu mankamentów dobrym wyborem może okazać się zdecydowanie się na kostium jednoczęściowy. Będąc przy tym typie strojów kąpielowych rodzi się kolejne pytanie – czy fason powinien być bardziej elegancki, ekstrawagancki, czy sportowy? W zależności od tego, gdzie zamierzasz wykorzystywać strój, taki powinien być Twój wybór.

W momencie, w którym marzysz o równomiernej opaleniźnie, doskonałym wyborem będzie dwuczęściowy kostium kąpielowy, gdyż odsłania on brzuch. Tu również masz do wyboru różne fasony i wzory, ponieważ kostiumy kąpielowe dwuczęściowe mogą diametralnie się od siebie różnić. Istnieją takie, gdzie majtki są z wyższym stanem trzymając boczki w ryzach, można dostać również takie, gdzie biustonosz kąpielowy jest innego koloru niż dół od stroju. Moda nie zna granic, a to, na jaki strój się zdecydujesz zależy wyłącznie od Ciebie.

Jakie wzory i fasony leżą w Twoich gustach?

Kolejnym aspektem, nad którym powinnaś się zastanowić jest to, jakie wzory leżą w Twoich gustach. Bardzo popularne okazały się motywy zwierzęce. Kostiumy kąpielowe z nadrukowanym printem zebry lub panterki wyglądają naprawdę spektakularnie, więc jeśli zależy Ci na wpasowaniu się w trendy, warto zastanowić się nad wyborem właśnie takiego stroju kąpielowego.

Innym motywem, który cieszy się dużą popularnością jest roślinność. Dobrze sprzedają się kostiumy kąpielowe, które mają nadrukowane różne rodzaje kwiatów, ale również klientki chętnie sięgają po stroje z liściastymi nadrukami. Jedną z częściej pojawiających się roślin na strojach kąpielowych jest monstera. Rozłożyste liście robią spektakularny efekt zarówno na żywo – w przypadku prawdziwej rośliny, jak i jako nadruk na ciuchach. Kostiumy kąpielowe z tym wzorem będą idealnie pasować do każdego typu cery.

Jeśli chcesz dopasować bardziej stonowany strój kąpielowy, warto wybrać taki w pastelowych kolorach. Innym rozwiązaniem, które może przypaść Ci do gustu, jest klasyczna czerń. Warto wybrać wtedy kostium o bardziej ekstrawaganckim fasonie, który idealnie będzie współgrał właśnie ze stonowaną czernią.

Więcej informacji znajdziesz na stronie kostium kąpielowy.

Comments are closed.