Depilacja laserowa to bezinwazyjny zabieg powtarzany kilkukrotnie w celu uzyskania gładkiej skóry na zawsze pozbawionej odrastającego owłosienia. Jest to problem, który dotyczy każdej osoby, a zwłaszcza kobiet. Choć z biegiem czasu również mężczyźni coraz chętniej sięgają po usługi salonów depilacyjnych. Dzięki depilacji laserem można zapomnieć o regularnych zakupach tradycyjnych przedmiotów do depilacji takich jak żyletki czy pianki do golenia zaoszczędzając czas i pieniądze.

Depilacja laserowa – charakterystyka procesu i ceny

Depilacja laserowa opiera się o działanie dobrej jakości lasera, który naświetla powierzchnię skóry. Energia świetlna wyłapywana jest rzez melaninę – barwnik skóry i przekształcana w energie cieplną. Nagrzana melanina uszkadza cebulki włosowe, które w przyszłości nie wyprodukują już ani jednego włosa dając efekt gładkiej skóry. Laser nastawia się na określoną długość światła dostosowaną do karnacji każdej osoby. Najłatwiej depilacja przebiega u osób o ciemnej karnacji(dużo nagrzanej melaniny) i jasnych włosach.

Ceny zależne są przede wszystkim od jakości salonu i jego renomy. W największych miastach znajdują się najlepsze salony – a co  za tym idzie zapłacić tam trzeba najwięcej. Lecz w takich miejscach oferowane usługi stoją na najwyższym poziomie. Ceny zależą również od miejsca, które poddawane jest depilacji. I ogólnie mówiąc im większa powierzchnia danej części ciała, tym cena jest większa. I tak najtańsza jest twarz czy pachy, dalej okolice bikini czy ręce, a najdroższe są nogi. Cena jednego zabiegu waha się w przypadku najtańszej pach od 200-300 złotych, a w przypadku najdroższych nóg nawet do 500zł za uda/łydki. Warto jest zakupić cały pakiet zabiegów – wtedy z pewnością wyjdzie o wiele taniej.

Sprawdź: https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-szczecin/

Depilacja laserowa Szczecin

Szczecin to jedne z większych miast w Polsce, które oferuje wiele dobrej jakości salonów. Sieć depilacja.pl ma tam swoje salony – charakteryzuje się wysoką renomą, doświadczeniem i profesjonalnym sprzętem; właśnie takim miejscom warto zaufać.

Comments are closed.