Nowoczesna stolarka okienna zaskoczy nas pod wieloma względami – producenci prześcigają się w pomysłach na to, jak stworzyć okna idealne. Jednymi z najchętniej wybieranych jest dzisiaj okno fix – co sprawia, że jest ono wyjątkowe na tle innych produktów? Jakie technologie zastosowano w tego typu oknach? 

Okno fix – nowoczesne technologia w zasięgu ręki

Szukając idealnych okien do naszego mieszkania czy domu z pewnością zastanawiamy się, jaki rodzaj stolarki będzie odpowiedni. Wśród licznych propozycji warto zwrócić uwagę na okno fix – zaskakuje ono doskonałymi parametrami technicznymi i niewygórowaną cechą. Co jest tajemnicą tego okna? Warto przyjrzeć mu się z bliska!

Tajemnicą produktu, jakim jest okno fix jest konstrukcja. Początkowo spawana jest w całości rama, kolejno rozpiera się ją, aby możliwe stało się włożenie do wnętrza szyby. Szyba i rama klejone są specjalistycznym klejem na całej długości skrzydła – dzięki temu możliwe jest zapewnienie wysokiej izolacji zarówno przed chłodem, ale i przed… hałasem! Elementy klejone przykrywane są listą, która pozwala na zachowanie estetyki okna. Pomimo tego, że zastosowanie rozwiązanie wydaje się być proste musimy być świadomi, że takie przygotowanie okna wymaga nie tylko precyzji, ale i wprawy oraz doświadczenia w pracy z konkretnymi materiałami. 

Dlaczego warto wybrać okno fix?

Największą zaletą okna fix jest bez wątpienia jego wysoka szczelność oraz doskonała termoizolacja. Okna tego typu zapewnią nam komfort i wygodę, bez względu na warunki panujące na zewnątrz. Dodatkowo odpowiednie łączenie kolejnych elementów sprawia, że okna chronią nie tylko przed chłodem, ale również przed nadmiernym hałasem. Okno fix to świetne rozwiązanie w dużych miastach, gdzie dobiegający gwar uliczny może zmniejszyć nasz komfort. 

Comments are closed.