W bogatej ofercie sklepu Frapeti znajdziemy nowoczesne i niezawodne sprzęty, które odmienią przestrzeń łazienkową w domu i mieszkaniu. Wyselekcjonowane akcesoria pochodzą od cenionych producentów w branży armatury łazienkowej. Wszystko po to, aby klient mógł wyposażyć się we wszystko w jednym miejscu – od baterii umywalkowych po całe zestawy prysznicowe, miski toaletowe i bidety. W asortymencie dostępne są zarówno to mniejsze, jak i mniejsze akcesoria. Zachęcamy do zapoznania się z armaturą sanitarną do łazienki i kuchni. 

Baterie bidetowe zapewniające wysoki poziom higieny

Baterie bidetowe nie spotykamy często w naszych łazienkach. Jednak z uwagi na swoje zastosowanie bardzo przydaje się w utrzymaniu prawidłowej higieny w postaci przemywania miejsc intymnych po skorzystaniu z toalety. Bidet zapewnia całkowitą dezynfekcję i poczucie świeżości lepiej niż papier toaletowy.

Urządzenie to montowane jest zazwyczaj zaraz obok WC. Służy również do wygodnego mycia stóp. Na https://frapeti.pl/collections/baterie-bidetowe znajdziemy wiele modeli baterii bidetowych, m.in. baterie stojące i ścienne w postaci podtynkowych lub natynkowych. Jest to rozwiązanie w łazienkach, w których nie mamy za wiele miejsca.  Bateria bidetowa uatrakcyjni nie jedną łazienkę oraz doda jej elegancji i stylu. 

Baterie łazienkowe  nieodłącznym elementem wyposażenia łazienki

Baterie łazienkowe wyposażone są w głowice termostatyczne z blokadami przeciwpoparzeniowymi. To jedno z udogodnień, które przydaje się w nowoczesnej łazience. Armatura łazienkowa, w postaci baterii najwyższej klasy, poprawi kwestie użytkowe i wizualne. W ofercie znajdzie modele wykonane, m.in. ze stali i mosiądzu. Zachwycają one swoim wyglądem i nienagannym stanem przez wiele lat. Sklep internetowy Frapeti wyposaży Twoją łazienkę we wszystko, czego potrzebujesz, aby móc stworzyć miejsce, o którym marzyłeś/aś. 

 

Comments are closed.