Duży wybór armatury sanitarnej, jaki daje nam dzisiejszy rynek, może powodować spory zawrót głowy. Bywa i tak, że podoba nam się wiele sprzętów. Wtedy musimy zdecydować, który będzie nie tylko wydajny, ale i pasował do wnętrza łazienki. Sklepów z armaturą sanitarną jest wiele, ale tych z naprawdę dobrą jakością próżno jest szukać. Do najbardziej wymagających klientów dotrzeć chce sklep internetowy Frapeti. Znajdziesz w nim obowiązkowe wyposażenie łazienki – umywalki, wanny, kolumny i baterie prysznicowe. Setki dodatków i przede wszystkim te najważniejsze sprzęty. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy w dzisiejszym artykule.

Baterie umywalkowe odporne na uszkodzenia

Decydując się na wydatek rzędu kilkuset, a nawet kilku tysięcy złotych, oczekujesz, że będzie to równoznaczne z prezentowaną jakością. Remont łazienki przeprowadzany jest na lata. To pomieszczenie, w którym chcemy się zrelaksować i czuć przyjemność. Stawianie na jakość sprzętu wiąże się z wydatkami. Baterie umywalkowe na Frapeti.pl cechują się trwałością, odpornoscią na uszkodzenia i korozję. Zostały wykonane z mosiądzu i stali, co potwierdza, że otrzymujemy prostotę i elegancję w jednym. Sprawdź gustowne i stylowe modele w sklepie internetowym Frapeti.pl!

Baterie wannowe – urządzenia ozdobne, dopasowane do indywidualnych potrzeb

W sklepie Frapeti rozwiązaniem na funkcjonalną łazienkę są baterie wannowe wolnostojące. Wyglądają one bardzo stylowo. Bateria jednouchwytowa pasuje do łazienek w stylu retro. Dzięki wannie wolnostojącej, nasza łazienka stanie się atrakcyjniejsza. Ten sposób jej instalacji, przeznaczony jest do łazienek o dużym metrażu. Dzięki czemu stworzymy małe SPA w naszym domu. Baterie wannowe wolnostojące dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych. Posiadają jednofunkcyjną słuchawkę prysznicową i obrotową wylewkę. Niewątpliwe jest ozdobą i jednym z rozwiązań architektonicznych dla współczesnych konsumentów. 

 

Comments are closed.