Chcąc zachować elastyczną i napiętą skórę twarzy i szyi często sięgamy po różnorodne kosmetyki i kremy. Niestety, ich działanie jest zaledwie powierzchniowe, nie mogą one działać w głębszych warstwach skóry. Aby zachować piękno skóry warto wykorzystać lasery kosmetyczne i medyczne – to innowacyjne urządzenia, które pozwolą na zachowanie młodości oraz na poprawę estetyki skóry twarzy. Jak to możliwe?

Lasery kosmetyczne i medyczne na wyciągnięcie ręki

Innowacyjne lasery kosmetyczne i medyczne pozwalają na wykonywanie zabiegów mogących w znaczny sposób poprawić kondycję naszej skóry – nie ma co do tego wątpliwości. Nowoczesne technologie są wykorzystywane tak, aby nie tylko poprawiać urodę, ale też pomagać. Lasery kosmetyczne i medyczne SHAR-POL to produkty wykorzystywane przede wszystkim w walce z nieestetycznymi bliznami powstałymi po chorobach czy zabiegach medycznych. Lasery świetnie radzą sobie również z niedoskonałościami skóry, takimi jak rozszerzone pory, zmarszczki mimiczne, przebarwienia, włókniaki. Szerokie zastosowanie laserów kosmetycznych i medycznych pozwala na przeprowadzanie olbrzymiej ilości skutecznych i bezpiecznych zabiegów.

Jak działają lasery kosmetyczne i medyczne?

Działanie laserów kosmetycznych i medycznych polega na emitowaniu wiązki światła o określonej długości. Wiązka taka wnika w skórę i tkanki, powodując kontrolowane mikrouszkodzenia. Poprzez podgrzanie i odparowanie wody w komórkach możliwe jest zainicjowanie w organizmie przyspieszonych procesów regeneracyjnych – w ten sposób skóra wytwarza nowe włókna kolagenowe. Zabiegi z wykorzystaniem laserów kosmetycznych i medycznych są bezpieczne i nie wymagają specjalnego przygotowania poza ogólnym wywiadem lekarskim. Urządzenie tego typu w rękach doświadczonego lekarza pozwoli nam na nowo cieszyć się gładką i zadbaną skórą.

Comments are closed.